Regulamin

 


SPIS OPOWIADAŃ TYLKO O TEMATYCE M&A

1. Przyjmujemy zgłoszenia ze wszystkich platform. Blogger, wattpad, AO3, ff.net, fanlore i wszystkie inne możliwe strony.

2. Akceptujemy opowiadania pisane w języku polskim oraz angielskim.

3. Na zgłaszanej stronie musi znajdować się minimum jeden post, pomijając powitanie/informacje.

4. Nie przyjmujemy do spisu blogów z ograniczoną dostępnością. Bloggerowe ostrzeżenie o treściach +18 jest dozwolone.

5. Zanim zgłosisz swój blog, upewni się że dodałeś link do Animetorium lub/i nasz button. W wypadku Wattpada lub innych stron, link ma znajdować się w opisie opowiadania.

6. Po pół roku bez publikacji status bloga zostaje zmieniony na "zawieszony". Po roku bez nowych treści strona zostaje uznana za "porzuconą".

7. To w interesie autora leży informowanie o wszelkich zmianach dotyczących bloga. Mamy na myśli adres, nazwę, autorów, status (jeśli blog został zakończony) i zmiany wyglądu szaty graficznej (nowe miniaturki). Hasło: podaj imię postaci z m&a, do której obecnie wzdychasz.

8. Jeśli zgłaszasz swój blog przez profil blogger obowiązkowo zaobserwuj Animetorium.

9. Prosimy pisać o konkretnych sprawach w miejscach do tego wyznaczonych. Zgłoszenia umieszczać w zgłoszeniach, prośby o zmianę w zmianach. Do dyskusji off-topic służy chatbox dostępny na stronie.

10. Zawsze informujemy o dodaniu bloga do spisu lub potrzebie wprowadzenia poprawek w zgłoszeniu. Jeśli nie posiadasz u siebie zakładki "spam", powiadomienie będzie widnieć pod ostatnim postem. 

11. Prosimy o kulturalne zachowanie. Opowiadania to nasze hobby, a spisy służą do ich reklamowania. Nie ma potrzeby wprowadzać nieprzyjemnej atmosfery.

12. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon autorstwa Sayuri7 | Nagłówek autorstwa Eleine | Credits