Załoga

Eleine

Maniaczka fantasy i wszystkich hot anime chłopców (Madara). Kiedy wpadnę w fangirl mode potrafię nawijać od rzeczy, dopóki nikt nie przerwie mi siłą lub wyczerpie się materiał (zazwyczaj po długich godzinach). Przeglądarka internetowa urządziła protest, kiedy doszłam do liczby siedmiuset ficzków w zakładkach i postanowiła zwinąć biznes.

Ulubione anime: Naruto, Akatsuki no Yona
Moje blogi: Haruno FFKrwawiące ludzkie serceLacerta

Jej życie opiera się głównie na pochłanianiu książek wszelkiej maści, czytaniu fanfików z ukochanych fandomów, a także oglądaniu battle shounenów i sportówek. Zaczęła na nowo wkręcać się w pisanie fików. Optymistycznie podchodząca do życia Ślizgonka z domieszką Krukonki. Kocha wiele rzeczy, ale dałaby się wręcz pokroić za kubek gorącej herbaty i kokosową czekoladę. Swoje ukochane tytuły anime rewatchuje po milion razy. Dumny Sakuratard, który musi wepchnąć Sakurę Haruno gdzie się tylko da. Nawet do opisu.

Ulubione anime: Naruto, Kuroko no Basuke, Death Note, Shaman King, Major 
Moje blogi: Zbawienie na sprzedaż(współautorka)Sayuri7

Robię tu za maniaka od kodów i ogólnie strażnika wizualnej części bloga. Pokorny sługa mrocznego bóstwa, czyli kubka czarnej kawy. Uwielbiam szaleńców i czarne charaktery. Ślinię się do każdego rudzielca z anime, a szczególnie mojego Danny, Sasoriego.

Ulubione anime: Shinsekai yori, Mononoke TV (nie mylić z księżniczką Mononoke), Death Note, Naruto. 
Moje blogi: Zbawienie na sprzedażOgień KonohyUchihasekualna Eri

Psychofanka serii Pottera, ślizgonka pełną parą. Wyznaję Madaryzm, czcząc codziennie Madarę Uchiha i (prawie) każdego jego potomka. Pasjonatka kawy, horrorów i spania do 14. Uwielbiam antagonistów, choć moją słabością są słodcy chłopcy. Jak żyć?

Ulubione anime: Naruto, Death Note.
Moje blogi: Haruno FF

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon autorstwa Sayuri7 | Nagłówek autorstwa Eleine | Credits